29 .Hafta Zonguldak'ta Yapılacak Futbol Müsabakaları Hakem ve Gözlemci Görev Etabı


Karar No:

 
     
Tarih Saat Saha Lig Takım1 Takım2 Hakem 1. Yrd. Hakem 2. Yrd. Hakem 4.Hakem Gözlemci Maç No
17.3.2017   16.00 FENER U-16 ZONG.SARAYSPOR KİLİMLİ BLDSPOR SİNAN GÜNAYDIN ÖMER ALADAĞ KUBİLAY BOŞNAK - - 2901
17.3.2017   00:00 ----------- ------------------------------------- ------------------------------------- - - - - 2901-1
18.3.2017   11.00 BEYÇAYIRI U-16 ZONG.EREĞLİ SPOR KDZ ERĞ BLD SPOR VOLKAN YILDIRIM TURGAY ÇETİN UMUT GEDİK - - 2902
18.3.2017   13.00 BEYÇAYIRI U-19 2.AMT CUMA SPOR ERĞ KARADENİZ SPOR H.KAAN SERPİN BAYRAM USTABAŞ EMRE ÇINAR - CENK KARKA 2903
18.3.2017   15.00 BEYÇAYIRI SÜPER AMT LİG ALAPLI BLDSPOR ÇATES IŞIKSPOR EMİR KILIÇARSLAN BURHAN ORHAN KUBİLAY BOŞNAK - ALAATTİN UYANIK 2904
18.3.2017   11.00 FENER U-19 2.AMT ZONG.GENÇLİKSPOR ÇAYDAMAR SPOR SERKAN KÖSE GÖKHAN KÖSE FIRAT ERAD ----------------- BİROL HOROZOĞLU 2905
18.3.2017   13.00 FENER 2.AMATÖR LİG TERAKKİ SPOR İNAĞZI SPOR M.FURKAN AYNACI EREN FERHAT ÇELİK AHMET KARAKOÇ - EROL PESEN 2906
18.3.2017   15.00 FENER SÜPER AMT LİG ZONG.BLDSPOR ERĞ.KEPEZ ÇAYLIOĞLU EVREN ATIŞ HÜSEYİN YAVUZ FURKAN ÇAKIR - H.HAKAN BAŞER 2907
18.3.2017   11.00 KOZLU U-16 KOZLU TAŞKÖMÜRÜ POLİSGÜCÜ SPOR ERSİN CEBECİ ALPEREN ERDOĞAN YASİN KASKUN - - 2908
18.3.2017   13.00 KOZLU U-16 KOZLU BLDSPOR KARAELMAS SPOR ESRA ARIKBOĞA EMRE KURT HAYRİ ALTUNTAŞ - - 2909
18.3.2017   15.00 KOZLU SÜPER AMT LİG İHSANİYE SPOR BAYAT SPOR FURKAN GÜNEY YASİN BAŞKAYA AYETULLAH ASLAN - İLKAY GÜNER 2910
18.3.2017   11.30 ÇAY. SENTETİK U-19 2.AMT ÇOMRANLI KÖYÜSPOR ÇYC.YEŞİL VADİSPOR BAYRAM ÇİV İBRAHİM KANDEMİR ÖZGÜRCEM TAŞDEMİR - SELÇUK ÇURAK 2912
18.3.2017   13.30 ÇAY. SENTETİK 2.AMATÖR LİG PEHLİVANLAR SPOR NEBİOĞLU GENÇLİK YUSUF ŞENTÜRK FATİH GÜNEY KEREM DANKAL - SAİM KÜREKÇİ 2913
18.3.2017   15.30 ÇAY. SENTETİK U-19 2.AMT ÇAYCUMA YAKA FİLYOS ATEŞSPOR YASİN ÇAVUŞ A.FURKAN YILDIRIM BERTUĞ GÜLAY - AYDOĞAN TUNÇ 2914
18.3.2017   14.00 PERŞEMBE U-19 2.AMT PERŞEMBE BLDSPOR KARAPINAR SPOR YAŞAR GÜNAY HASAN AKKURT YUSUF GÜNER - İLKNUR GÜNER 2915
18.3.2017   14.00 SALTUKOVA U-16 SALTUKOVA SPOR İST.GEMİCİLERSPOR UFUK KÖSELİ İ.KORHAN BAŞER ERKAN ÇAKAR - - 2916
18.3.2017   15.00 GÖKÇEBEY SÜPER AMT LİG GÖKÇEBEY SPOR DEVREK BLDSPOR OSMAN YILMAZ T.EMRE ÇELİK DENİZ KARDAŞ - YÜCEL ÖNER 2917
18.3.2017   15.00 KİLİMLİ SÜPER AMT LİG KİLİMLİ BLDSPOR AKIN SPOR METİN DOĞAN TANER KÖSE AHMET ÇAVDAR - ERTUĞRUL BAYRAM 2918
18.3.2017   13.00 ÇAT.Ü.SAKA U-19 2.AMT GÖBÜ GENÇLİKSPOR MUSLU BLDSPOR TAYFUN KURNAZ DAVUTCAN ÇUBUKCU MUSTAFA YAMAN - ALİ AYTAŞ 2919
18.3.2017   15.30 ÇAT.Ü.SAKA U-19 2.AMT KURTGÜCÜ SPOR TÜRKALİ SPOR ABDÜLAZİZ ERMİŞ MURAT KASKUN ENGİNCAN UĞUR - HAKAN TUNA 2920
18.3.2017   13.00 GELİK SENTETİK U-19 2.AMT AYİÇİ SPOR ÇAT.DEMİRSPOR EREN GÖKMEN TAYFUN POYRAZ FURKAN T.AHMETOĞLU - MEHMET SUBAŞI 2921
18.3.2017   00:00 ----------- ------------------------------------- ------------------------------------- - - - - 2921-1
19.3.2017   12.00 BEYÇAYIRI BYN.1.LİG KDZ ERĞ BLD SPOR İLK ADIM YABANCILAR E.ASİL B.YILDIRIM NATALİA ALEXEEVA BURAKCAN ŞIK - SERKAN KELEŞ 2922
19.3.2017   14.00 BEYÇAYIRI 2.AMATÖR LİG BALI SPOR ERĞ KARADENİZ SPOR HÜSEYİN YAVUZ TAYFUN KURNAZ TAYFUN POYRAZ - İLKNUR GÜNER 2923
19.3.2017   16.00 BEYÇAYIRI U-19 2.AMT AKIN SPOR ERĞ.KEPEZ ÇAYLIOĞLU YASİN BAŞKAYA MÜCAHİT KARAKURT YUSUF GÜNER - REŞAT AKÇAN 2924
19.3.2017   14.00 KANDİLLİ 2.AMATÖR LİG KANDİLLİ BLDSPOR CUMA SPOR EMRE KUNDURACI AHMET KARAKOÇ EMRE KURT - MUSTAFA EKER 2925
19.3.2017   14.00 ALAPLI U-19 2.AMT ELEŞLER SPOR GÜMELİ SPOR ULAŞ KOÇAK YASİN ÇAVUŞ İLHANALİ SEFER - ALAATTİN UYANIK 2926
19.3.2017   12.00 FENER BYN.3.LİG ZON.GENÇLİK MERKEZİ SAKARYA BAYAN SPOR BURHAN ORHAN A.FURKAN YILDIRIM FATİH GÜNEY - AHMET ACAR 2927
19.3.2017   14.00 FENER 1.AMT.PLAY-OFF CAPETİ MRK. ATL SPOR GELİK SPOR HAKAN AYDIN İ.KORHAN BAŞER GÖKHAN KÖSE - SAİM KÜREKÇİ 2928
19.3.2017   16.00 FENER 2.AMATÖR LİG GÜVENLİKGÜCÜ ÇAYDAMAR SPOR FURKAN GÜNEY YAŞAR GÜNAY DAVUTCAN ÇUBUKCU - BAKİ ERDOĞAN 2929
19.3.2017   11.30 ÇAY. SENTETİK U-19 2.AMT NEBİOĞLU GENÇLİK VELİKÖYÜ SPOR ÜMİT EŞBAH FURKAN ÇAKIR KEREM DANKAL - ERDOĞAN E.EYİOĞLU 2930
19.3.2017   13.30 ÇAY. SENTETİK U-19 2.AMT KAYIKÇILAR G.B.SPOR HACILAR SPOR UĞUR KARABULUT MURAT KASKUN İSMAİL DELEN - SELÇUK ÇURAK 2931
19.3.2017   15.30 ÇAY. SENTETİK 2.AMATÖR LİG ÇOMRANLI KÖYÜSPOR ÇYC.YEŞİL VADİSPOR DENİZ KARDAŞ ESRA ARIKBOĞA ALPEREN ERDOĞAN - MUSTAFA ÇİMEN 2932
19.3.2017   14.00 SALTUKOVA 2.AMATÖR LİG FİLYOS ATEŞSPOR KARAPINAR SPOR YUNUS ERDOĞAN BAYRAM ÇİV UMUT GEDİK - HÜSEYİN USLU 2933
19.3.2017   13.00 ÇAT.Ü.SAKA 2.AMATÖR LİG MUSLU BLDSPOR TÜRKALİ SPOR OĞUZHAN ERDOĞAN ERSİN CEBECİ ÖZGÜRCEM TAŞDEMİR - ERTUĞRUL BAYRAM 2934
19.3.2017   15.00 ÇAT.Ü.SAKA 2.AMATÖR LİG GÖBÜ GENÇLİKSPOR KLM.202 GENÇLİKSPOR EREN FERHAT ÇELİK OZAN ARGIŞ BAYRAM USTABAŞ - BARIŞ ÜNLÜER 2935
19.3.2017   00:00 ----------- ------------------------------------- ------------------------------------- - - - - 2935-1
20.3.2017   16.00 FENER U-16 ZONG.BLDSPOR KARADON SPOR HASAN AKKURT UFUK KÖSELİ FURKAN T.AHMETOĞLU - - 2936
20.3.2017   00:00 ----------- ------------------------------------- ------------------------------------- - - - - 2936-1
22.3.2017   15.30 FENER U-19 2.AMT GÜVENLİKGÜCÜ TEPEBAŞI SPOR FURKAN ÇAKIR İSMAİL DELEN MUSTAFA YAMAN - OSMAN ÖZDEMİR 2938
22.3.2017   15.30 KANDİLLİ U-19 2.AMT KANDİLLİ BLDSPOR BAYAT SPOR ERDİNÇ YAMAN ALİ RIZA ÖZTÜRK BERTUĞ GÜLAY - İLKAY GÜNER 2939
22.1.2017   15.30 BEYÇAYIRI U-16 KDZ ERĞ GENÇ YILDIZ SPOR ERĞ.KEPEZ ÇAYLIOĞLU İBRAHİM KANDEMİR YUSUF ŞENTÜRK YASİN KASKUN - - 2940
22.3.2017   15.30 ÇAY. SENTETİK U-16 ÇAYCUMA SPOR DEVREK BLDSPOR KUBİLAY BOŞNAK TURGAY ÇETİN ENGİNCAN UĞUR - - 2941


Sayfayı Yazdırmak İçin Tıklayınız
   
Duyurular  
  1=C COLA GELİŞİM LİGLERİNDE U-14 ,U-15 ,U-16 MÜSABAKALARINDA ESAME LİSTELERİNE EN AZ 16 – EN FAZLA 18 OYUNCU, U-17 VE U-19 MÜSABAKALARINDA ESAME LİSTELERİNE EN AZ 15 - EN FAZLA 18 OYUNCU YAZILABİLİR.
  2= C COLA AKADEMİ U-14 MÜSABAKALARINDA OYUN SÜRESİ 2X35 dk'dır.U-15,U-16, U-17 MÜSABAKALARI 2X40 dk'dır. U-19 MÜSABAKALARINDA İSE OYUN SÜRESİ 2X45 dk'dır. U-14 VE U-15 MÜSABAKALARINDA DEVRE ARASI DİNLENME EN FAZLA 10 DAKİKADIR
  3=KADIN 2.3.LİG ve COCA COLA GELİŞİM LİGLERİ U-14 ,U15 ,U16 ,U17 LİGLERİ ESAME LİSTELERİ VE OYUNCU DEĞİŞİKLİK KARTLARININ TAMAMI , SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ERENLER ATATÜRK STADI AMATÖR EVİ YENİMAHALLE 2030 SOKAK NO:4/A ERENLER /SAKARYA ADRESİNE GÖNDERECEKLERDİR.
  4=AKADEMİ U-19 LİGİ İÇİN ESAME LİSTELERİ VE OYUNCU DEĞİŞİKLİK KARTLARI TFF AMATÖR İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ EHLİBEYT MAH 6. SOKAK NO:3 06620 BALGAT/ANKARA ADRESİNE GÖNDERECEKLERDİR.
  5=AKADEMİ LİGLERİNDE GÖREV ALACAK HAKEMLER MÜSABAKALARA ÇIKMADAN ÖNCE TAKIMLARIN YÖNETİCİ, TEKNİK DİREKTÖR VE ANTRÖNÖRLERİN SAHAYA GİRİŞ KARTLARININ DİKKATLE İNCELEMESİ GÖREVLİ OLMAYAN KİŞİLERİ SAHA DIŞINA ALMALIDIR. PROBLEM YAŞANMASI DURUMUNDA RAPOR GİRİŞLERİNDE OLAYLAR BÖLÜMÜNE EKLENMESİ GEREKİR
  6=İLK DEFA ŞİFRE ALACAK HAKEMLER VE 4. HAKEMLER ADI SOYADI-LİSANS NO-İLİ-CEP TELEFONU VE MAİL ADRESLERİNİN BİLGİLERİYLE ramazanyilmaz@tff.org VEYA beyhansatiroglu@tff.org ADRESİNDEN ALACAKLARDIR
  7= KADINLAR 2.3.LİG MÜSABAKALARI HAKEM RAPORLARININ girişleri FYS'den yapılacaktır.Müsabakalarda görev yapan GÖZLEMCİLER raporlarını İl Hakem Kuruluna göndereceklerdir.
  8= AMATÖR U-16 LİGİ MÜSABAKALARI OYUN SÜRESİ 2X40 dk'dır YEDEK OYUNCU SAYISI 7 OYUNCU DEĞİŞİKLİK SAYISI 5 olabilir.
  9=GÖZLEMCİ ve HAKEMLERİMİZ MAZERETLERİNİ veya MÜSABAKA ALABİLECEKLERİ GÜNLERİ EN GEÇ ÇARŞAMBA AKŞAMI'na KADAR BİLDİRMELERİ GEREKMEKTEDİR... İL HAKEM KURULU
   

Zonguldak İl Hakem Kurulu Resmi İnternet Sitesi  - Tasarım ve Hosting www.zonguldak.net