25 .Hafta Zonguldak'ta Yapılacak Futbol Müsabakaları Hakem ve Gözlemci Görev Etabı


Karar No:

 
     
Tarih Saat Saha Lig Takım1 Takım2 Hakem 1. Yrd. Hakem 2. Yrd. Hakem 4.Hakem Gözlemci Maç No
18.2.2017   14.00 DEVREK SNT SÜPER AMT LİG DEVREK BLDSPOR ONTEMMUZ SPOR EREN GÖKMEN VOLKAN YILDIRIM FURKAN T.AHMETOĞLU - BARIŞ ÜNLÜER 2501
18.2.2017   14.00 BEYÇAYIRI 1.AMT.PLAY-OFF GÜLÜÇ BLDSPOR CAPETİ MRK. ATL SPOR FURKAN GÜNEY ABDÜLAZİZ ERMİŞ AHMET ÇAVDAR - OSMAN ÖZDEMİR 2502
18.2.2017   14.00 FENER VETERAN ZONGULDAK VETERAN BARTIN KOZCAĞIZ TAYFUN KURNAZ SERKAN KÖSE ERKAN ÇAKAR - - 2503
18.2.2017   00:00 ----------- ------------------------------------- ------------------------------------- - - - - 2503-1
19.2.2017   14.00 KİLİMLİ SÜPER AMT LİG KİLİMLİ BLDSPOR BAYAT SPOR OSMAN YILMAZ DAVUTCAN ÇUBUKCU BERTUĞ GÜLAY - ERDOĞAN E.EYİOĞLU 2504
19.2.2017   14.00 ÇAYCUMA ÇİM SÜPER AMT LİG ÇAYCUMA SPOR ERĞ.KEPEZ ÇAYLIOĞLU EMRE KUNDURACI ERSİN CEBECİ İSMAİL DELEN - MUSTAFA ÇİMEN 2505
19.2.2017   13.30 BEYÇAYIRI SÜPER AMT LİG AKIN SPOR ÇATES IŞIKSPOR EVREN ATIŞ ULAŞ KOÇAK AHMET KARAKOÇ - MEHMET SUBAŞI 2506
19.2.2017   15.30 BEYÇAYIRI VETERAN KDZ.EREĞLİ VETERAN ÜMRANİYE MUYAR YASİN ÇAVUŞ MURAT KASKUN YUSUF GÜNER - - 2507
19.2.2017   14.00 ALAPLI SÜPER AMT LİG ALAPLI BLDSPOR ZONG.BLDSPOR EREN FERHAT ÇELİK YAŞAR GÜNAY A.FURKAN YILDIRIM - SERKAN KELEŞ 2508
19.2.2017   14.00 GÖKÇEBEY SÜPER AMT LİG GÖKÇEBEY SPOR İHSANİYE SPOR YUSUF ŞENTÜRK NATALİA ALEXEEVA UMUT GEDİK - BAKİ ERDOĞAN 2509
19.2.2017   12.00 FENER BYN.3.LİG ZON.GENÇLİK MERKEZİ PENDİK ÇAMLIKSPOR ESRA ARIKBOĞA BAYRAM USTABAŞ ENGİNCAN UĞUR - KEMAL ÖVÜNÇ 2510
19.2.2017   14.30 FENER 1.AMT.PLAY-OFF POLİSGÜCÜ SPOR GÜMELİ SPOR METİN DOĞAN FURKAN ÇAKIR ÜMİT EŞBAH - MUZAFFER AYDIN 2511
19.2.2017   14.00 GELİK SENTETİK 1.AMT.PLAY-OFF GELİK SPOR İST.GEMİCİLERSPOR DENİZ KARDAŞ BURHAN ORHAN KEREM DANKAL - CENK KARKA 2512
19.2.2017   14.00 ÇAYDEĞİRMENİ 1.AMT.PLAY-OFF ÇAYDEĞİRMENİ BLD ÜZÜLMEZ SPOR HAKAN AYDIN MÜCAHİT KARAKURT BURAKCAN ŞIK - SAİM KÜREKÇİ 2513
19.2.2017   00:00 ----------- ------------------------------------- ------------------------------------- - - - - 2513-1
21.2.2017   13.15 FENER U-19 PLAY-OFF TERAKKİ SPOR İST.GEMİCİLERSPOR ERDİNÇ YAMAN İBRAHİM KANDEMİR ÖZGÜRCEM TAŞDEMİR - ALİ AYTAŞ 2514
21.2.2017   15.30 FENER U-19 PLAY-OFF KOZLU BLDSPOR ALAPLI BLDSPOR ALİ RIZA ÖZTÜRK BUĞÇE TAŞCIOĞLU TURGAY ÇETİN - EROL PESEN 2515
21.2.2017   00:00 ----------- ------------------------------------- ------------------------------------- - - - - 2515-1
22.2.2017   13.15 FENER U-19 PLAY-OFF KDZ ERĞ BLD SPOR ÜZÜLMEZ SPOR H.KAAN SERPİN EMRE ÇINAR TAYFUN POYRAZ - H.HAKAN BAŞER 2516
22.2.2017   15.30 FENER U-19 PLAY-OFF DEVREK BLDSPOR ZONG.BLDSPOR YUNUS ERDOĞAN EMRE KURT UFUK KÖSELİ - AYDOĞAN TUNÇ 2517


Sayfayı Yazdırmak İçin Tıklayınız
   
Duyurular  
  1=C COLA GELİŞİM LİGLERİNDE U-14 ,U-15 ,U-16 MÜSABAKALARINDA ESAME LİSTELERİNE EN AZ 16 – EN FAZLA 18 OYUNCU, U-17 VE U-19 MÜSABAKALARINDA ESAME LİSTELERİNE EN AZ 15 - EN FAZLA 18 OYUNCU YAZILABİLİR.
  2= C COLA AKADEMİ U-14 MÜSABAKALARINDA OYUN SÜRESİ 2X35 dk'dır.U-15,U-16, U-17 MÜSABAKALARI 2X40 dk'dır. U-19 MÜSABAKALARINDA İSE OYUN SÜRESİ 2X45 dk'dır. U-14 VE U-15 MÜSABAKALARINDA DEVRE ARASI DİNLENME EN FAZLA 10 DAKİKADIR
  3=KADIN 2.3.LİG ve COCA COLA GELİŞİM LİGLERİ U-14 ,U15 ,U16 ,U17 LİGLERİ ESAME LİSTELERİ VE OYUNCU DEĞİŞİKLİK KARTLARININ TAMAMI , SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ERENLER ATATÜRK STADI AMATÖR EVİ YENİMAHALLE 2030 SOKAK NO:4/A ERENLER /SAKARYA ADRESİNE GÖNDERECEKLERDİR.
  4=AKADEMİ U-19 LİGİ İÇİN ESAME LİSTELERİ VE OYUNCU DEĞİŞİKLİK KARTLARI TFF AMATÖR İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ EHLİBEYT MAH 6. SOKAK NO:3 06620 BALGAT/ANKARA ADRESİNE GÖNDERECEKLERDİR.
  5=AKADEMİ LİGLERİNDE GÖREV ALACAK HAKEMLER MÜSABAKALARA ÇIKMADAN ÖNCE TAKIMLARIN YÖNETİCİ, TEKNİK DİREKTÖR VE ANTRÖNÖRLERİN SAHAYA GİRİŞ KARTLARININ DİKKATLE İNCELEMESİ GÖREVLİ OLMAYAN KİŞİLERİ SAHA DIŞINA ALMALIDIR. PROBLEM YAŞANMASI DURUMUNDA RAPOR GİRİŞLERİNDE OLAYLAR BÖLÜMÜNE EKLENMESİ GEREKİR
  6=İLK DEFA ŞİFRE ALACAK HAKEMLER VE 4. HAKEMLER ADI SOYADI-LİSANS NO-İLİ-CEP TELEFONU VE MAİL ADRESLERİNİN BİLGİLERİYLE ramazanyilmaz@tff.org VEYA beyhansatiroglu@tff.org ADRESİNDEN ALACAKLARDIR
  7= KADINLAR 2.3.LİG MÜSABAKALARI HAKEM RAPORLARININ girişleri FYS'den yapılacaktır.Müsabakalarda görev yapan GÖZLEMCİLER raporlarını İl Hakem Kuruluna göndereceklerdir.
  8=GÖZLEMCİ ve HAKEMLERİMİZ MAZERETLERİNİ veya MÜSABAKA ALABİLECEKLERİ GÜNLERİ EN GEÇ ÇARŞAMBA AKŞAMI'na KADAR BİLDİRMELERİ GEREKMEKTEDİR... İL HAKEM KURULU
  10= U-19 Play-off müsabakalarında sonuç alınacaktır.Normal süresi beraberlikle sonuçlanan müsabakalarda 15x2 devre uzatma ve beraberlik bozulmadığı durumda seri penaltı atışları ile netice alınacaktır.
   

Zonguldak İl Hakem Kurulu Resmi İnternet Sitesi  - Tasarım ve Hosting www.zonguldak.net