35 .Hafta Zonguldak'ta Yapılacak Futbol Müsabakaları Hakem ve Gözlemci Görev Etabı


Karar No:

 
     
Tarih Saat Saha Lig Takım1 Takım2 Hakem 1. Yrd. Hakem 2. Yrd. Hakem 4.Hakem Gözlemci Maç No
27.5.2016   17.00 ÇAYDEĞİRMENİ U-19 2.AMT ÇAYDEĞİRMENİBLD KAYIKÇILAR G.B.SPOR ABDULHAMİT ÜNSUR YUSUF GÜNER BERTUĞ GÜLAY - SAİM KÜREKÇİ 3509
27.5.2016   17.00 ÇAY. SENTETİK U-19 2.AMT HACILAR SPOR VELİKÖY SPOR ERDİNÇ YAMAN AHMET KARAKOÇ TAYFUN POYRAZ - ERTUĞRUL BAYRAM 3510
28.5.2016   16.00 FENER U-19 2.AMT ÇAYDAMAR SPOR GÜVENLİKGÜCÜ HÜSEYİN YAVUZ MEHMET BOZ HASAN AKKURT - EROL PESEN 3511
28.5.2016   18.00 FENER U-13 P-OFF ERĞ.DEMİR ÇELİK SP ------------------------------------- OZAN ARGIŞ YUSUF GÜNER BERTUĞ GÜLAY - - 3512
28.5.2016   18.00 KOZLU U-13 P-OFF ZONG.KÖMÜR SPOR KARADONSPOR TAYFUN KURNAZ GÜVEN CAN EMRE KURT - - 3513
28.5.2016   13.00 BEYÇAYIRI U-19 2.AMT GÜMELİ SPOR GÜLÜÇ BLDSPOR YASİN ÇAVUŞ CANER ÖZKARA ESRA ARIKBOĞA - HÜSEYİN USLU 3514
28.5.2016   16.00 KANDİLLİ 2.AMATÖR LİG KANDİLLİ BLDSPOR CUMA SPOR DENİZ KARDAŞ YUNUS KARAÇENGEL UFUK KÖSELİ - CENK KARKA 3515
29.5.2016   17.30 KARADON 2.AMATÖR LİG 202GENÇLİK SPOR GÖBÜ SPOR EREN FERHAT ÇELİK SERKAN KÖSE GÖKHAN DERELİ - ŞAHİN DOĞAN 3516
29.5.2016   15.00 FENER U-19 2.AMT TEPEBAŞI SPOR GÜVENLİKGÜCÜ ERDİ KAZLI ÜMİT EŞBAH NATALİA ALEXEEVA - BİROL HOROZOĞLU 3517
29.5.2016   17.00 FENER 2.AMATÖR LİG KARAELMAS SPOR ÇAYDAMAR SPOR HAKAN AYDIN BURHAN ORHAN YALÇIN YILMAZ - KEMAL ÖVÜNÇ 3518
29.5.2016   13.00 ÇAT.Ü.SAKA U-19 2.AMT ÇAT.DEMİRSPOR ÇATES IŞIKSPOR YASİN BAŞKAYA FURKAN TOPAAHMETOĞLU ALPEREN ERDOĞAN - REŞAT AKÇAN 3519
29.5.2016   15.00 ÇAT.Ü.SAKA 2.AMATÖR LİG TÜRKALİ SPOR ÇAT.DOĞAN SPOR YAŞAR GÜNAY FURKAN GÜNEY OZAN ARGIŞ - AHMET ACAR 3520
29.5.2016   17.00 ÇAT.Ü.SAKA 2.AMATÖR LİG CUMAYANI SPOR AYİÇİ SPOR HAKAN ERGİN FERHAT ÇAYLI FURKAN AYNACI - ALAATTİN UYANIK 3521
29.5.2016   11.00 BEYÇAYIRI 2.AMATÖR LİG ERĞ KARADENİZ SPOR BALI SPOR OSMAN YILMAZ VOLKAN YILDIRIM ABDULHAMİT ÜNSUR - H.HAKAN BAŞER 3522
29.5.2016   13.00 BEYÇAYIRI 2.AMATÖR LİG BATI KARADENİZ ROMAN SPOR YENİMAHALLESPOR EVREN ATIŞ OĞUZHAN AKCA DENİZ KARDAŞ - İLKNUR GÜNER 3523
29.5.2016   15.00 ÇAY. SENTETİK 2.AMATÖR LİG ÇOMRANLI SPOR VELİKÖY SPOR E.ASİL B.YILDIRIM EMRE ÖZÇAYIR ABDÜLAZİZ ERMİŞ - SELÇUK ÇURAK 3524
29.5.2016   17.00 ÇAYCUMA 2.AMATÖR LİG ÇÖMLEKÇİ SPOR KAYIKÇILAR G.B.SPOR EREN GÖKMEN SİNAN GÜNAYDIN İSMAİL DELEN - MEHMET SUBAŞI 3525
29.5.2016   16.00 KANDİLLİ U-19 2.AMT KANDİLLİ BLDSPOR AKIN SPOR BAYRAM ÇİV TAYFUN ÇETİN ENSAR GENÇ - NURETTİN DEMİR 3526
29.5.2016   17.00 KOZLU 2.AMATÖR LİG KZL TAŞ KÖM SP TERSANE SPOR OĞUZHAN ERDOĞAN MURAT KASKUN UMUT KALKINOĞLU - AYHAN IŞIK 3527
30.5.2016   17.30 FENER U-19 2.AMT ÇAYDAMAR SPOR POLİSGÜCÜ SPOR ALİ RIZA ÖZTÜRK TURGAY ÇETİN BUĞÇE TAŞCIOĞLU - İLKAY GÜNER 3528
30.5.2016   18.00 KOZLU U-13 P-OFF ------------------------------------- ------------------------------------- MÜCAHİT KARAKURT ALPEREN ERDOĞAN OZAN REİS - - 3529
31.5.2016   18.00 KOZLU U-13 P-OFF SARAYSPOR DEVREK BLDSPOR SERCAN TAŞ TURGAY ÇETİN TAYFUN POYRAZ - - 3530
31.5.2016   18.00 FENER U-13 P-OFF ------------------------------------- ------------------------------------- OSMAN YILMAZ BAYRAM USTABAŞ EMRE KURT - - 3531


Sayfayı Yazdırmak İçin Tıklayınız
   
Duyurular  
  =2016-2017 FUTBOL SEZONUNDA HAKEMLİK YAPACAK TÜM İL HAKEMLERİ ELBİSE VE AYAKKABI NUMARALARINI ÇOK ACİL DERNEK YÖNETİCİLERİNE BİLDİRMELERİ GEREKMEKTEDİR.
  =DERNEK VİZE BEDELLERİNİ YATIRMAMIŞ VE ÜYE OLMAMIŞ GÖZLEMCİ VE HAKEMLER 27.05.2016 CUMA GÜNÜ AKŞAMINA KADAR ÜYELİK İÇİN GEREKLİ EVRAKLARI VE VİZE BEDELLERİNİ ÖDEMELERİ GEREKMEKTEDİR.
   

Zonguldak İl Hakem Kurulu Resmi İnternet Sitesi  - Tasarım ve Hosting www.zonguldak.net