11 .Hafta Zonguldak'ta Yapılacak Futbol Müsabakaları Hakem ve Gözlemci Görev Etabı


Karar No:

 
     
Tarih Saat Saha Lig Takım1 Takım2 Hakem 1. Yrd. Hakem 2. Yrd. Hakem 4.Hakem Gözlemci Maç No
23.11.2017   14.30 BEYÇAYIRI U-14 KDZ ERĞ BLD SPOR KOZLU TAŞKÖMÜRÜ BURAK CANSEVEN MERT ER İBRAHİM ÖZTÜRK - - 1101
23.11.2017   00:00 ----------- ------------------------------------- ------------------------------------- - - - - 1101-1
25.11.2017   10.30 BEYÇAYIRI 1.AMATÖR LİG GÜMELİ SPOR ELEŞLER SPOR TAYFUN KURNAZ MÜCAHİT KARAKURT BATUHAN ÖZTÜRK - İLKNUR GÜNER 1102
25.11.2017   12.30 BEYÇAYIRI 1.AMATÖR LİG ZONG.EREĞLİ SPOR NEYREN GÖKÇELER EMİR KILIÇARSLAN ESRA ARIKBOĞA BUĞÇE TAŞCIOĞLU - EROL PESEN 1103
25.11.2017   14.30 BEYÇAYIRI SÜPER AMT LİG ERĞ.KEPEZ ÇAYLIOĞLU POLİSGÜCÜ SPOR METİN DOĞAN İBRAHİM KANDEMİR NATALİA ALEXEEVA - YÜCEL ÖNER 1104
25.11.2017   12.30 KOZLU 1.AMATÖR LİG İHSANİYE SPOR CAPETİ MRK. ATL SPOR İ.TAYGUN TASALI SERCAN TAŞ DOĞUKAN DANACI - AHMET ACAR 1105
25.11.2017   14.30 KOZLU SÜPER AMT LİG KOZLU BLDSPOR AKIN SPOR EREN FERHAT ÇELİK YASİN SARI AYETULLAH ASLAN - H.HAKAN BAŞER 1106
25.11.2017   12.00 ÇAT.Ü.SAKA 1.AMATÖR LİG ÇATES IŞIKSPOR MUSLU BLDSPOR BAYRAM ÇİV RASİM ÇAYLAK TAYFUN POYRAZ - HAKAN TUNA 1107
25.11.2017   12.00 GELİK SENTETİK U-14 GELİK SPOR ÇAT.DEMİRSPOR UMUT GEDİK İSMAİL İNAM ESİM AYDEMİR - - 1108
25.11.2017   14.30 GELİK SENTETİK SÜPER AMT LİG GELİK SPOR GÖKÇEBEY SPOR HAKAN AYDIN MURAT KASKUN DAVUTCAN ÇUBUKCU - MEHMET SUBAŞI 1109
25.11.2017   14.30 FENER U-16 ZONG.SARAYSPOR KOZLU TAŞKÖMÜRÜ DAVUT ÖZEN AHMET KAVŞUR ATAKAN YÜZLÜ - - 1110
25.11.2017   14.00 KANDİLLİ U-16 KDZ ERĞ BLD SPOR KİLİMLİ BLDSPOR HAKAN KIRAN FERHAT ŞENOL İBRAHİM ÖZTÜRK - - 1111
25.11.2017   12.00 ERDOĞAN DEMİR AKADEMİK U15 ZONG.KÖMÜR SPOR SULTAN BEYLİ BL SPOR AHMET KARAKOÇ ENGİNCAN UĞUR YUSUF GÜNER - - 1112
25.11.2017   14.00 ERDOĞAN DEMİR AKADEMİK U16 ZONG.KÖMÜR SPOR SULTAN BEYLİ BL SPOR BAYRAM USTABAŞ OĞUZHAN KEÇECİ ŞERİFE MUTLU - - 1113
25.11.2017   00:00 ----------- ------------------------------------- ------------------------------------- - - - - 1113-1
26.11.2017   14.00 ÇAYCUMA ÇİM SÜPER AMT LİG İST.GEMİCİLERSPOR ALAPLI BLDSPOR OĞUZHAN KEÇECİ METİN DOĞAN BAYRAM USTABAŞ - CENK KARKA 1114
26.11.2017   14.00 ÇAYDEĞİRMENİ SÜPER AMT LİG ÇAYDEĞİRMENİ BLD ÇAYCUMA SPOR OĞUZHAN ERDOĞAN ESRA ARIKBOĞA TAYFUN POYRAZ - ŞAHİN DOĞAN 1115
26.11.2017   12.30 KOZLU 1.AMATÖR LİG KOZLU TAŞKÖMÜRÜ ÜZÜLMEZ SPOR DENİZ KARDAŞ HAKAN AYDIN YUSUF BAHRİ ÖZÇELİK - SELÇUK ÇURAK 1116
26.11.2017   14.30 KOZLU U-16 KOZLU BLDSPOR KDZ ERĞ GENÇ YILDIZ SPOR ERSİN CEBECİ EMRE TAMBOĞA F EMRE TAMBOĞA S - - 1117
26.11.2017   14.30 KİLİMLİ SÜPER AMT LİG KİLİMLİ BLDSPOR BAYAT SPOR EMRE KUNDURACI NATALİA ALEXEEVA AYETULLAH ASLAN - MUSTAFA ÇİMEN 1118
26.11.2017   11.30 FENER 1.AMATÖR LİG ZONG.GENÇLİKSPOR KARAELMAS SPOR RASİM ÇAYLAK YASİN KARACA ONUR AKDAĞ - OSMAN ÖZDEMİR 1119
26.11.2017   13.30 FENER U-16 ZONG.BLDSPOR DEVREK BLDSPOR BURHAN ORHAN FIRAT ERAD İLKER DURMAZ - - 1120
26.11.2017   11.00 KARADON U-14 KARADON SPOR KİLİMLİ BLDSPOR CAN BAHATTİN KÖKSAL FERHAT ŞENOL YAĞIZ UZUN - - 1121
26.11.2017   13.00 KARADON 1.AMATÖR LİG SUBATAN SPOR KARADON SPOR MÜCAHİT KARAKURT OSMAN YILMAZ ŞERİFE MUTLU - KEMAL ÖVÜNÇ 1122
26.11.2017   12.00 ÇAT.Ü.SAKA U-14 ÇATES IŞIKSPOR ZONG.İDMANOCAĞI OKAN CEYLAN BAYRAM TEZEREN MERT ÇOLAK - - 1123
26.11.2017   13.30 ÇAT.Ü.SAKA 1.AMATÖR LİG ÇAT.DEMİRSPOR AYİÇİ SPOR UĞUR KARABULUT UĞUR ULUPINAR BURAKCAN ŞIK - BİROL HOROZOĞLU 1124
26.11.2017   14.30 ÇAY. SENTETİK U-14 ÇAYCUMA G. BİRLİĞİ ZONG.KÖMÜR SPOR OSMAN FURKAN YANIK AYHAN UĞURLU HAMZA SÖZEN - - 1125
26.11.2017   13.30 ALAPLI 1.AMATÖR LİG YENİMAHALLE SPOR GÜLÜÇ BLDSPOR E.ASİL B.YILDIRIM BAYRAM ÇİV FURKAN T.AHMETOĞLU - SAİM KÜREKÇİ 1126
26.11.2017   15.00 KANDİLLİ VETERAN KDZ.EREĞLİ VETERAN ŞENLİKKÖY VETERAN SERKAN KÖSE TAYFUN KURNAZ MEHMET ÜNLÜ - - 1127


Sayfayı Yazdırmak İçin Tıklayınız
   
Duyurular  
  1) İLİMİZ U-14, U15 MÜSABAKALARI 2 X 35 DAKİKA OYNANACAKTIR.OYUNCU SAYISI 11 ,YEDEK OYUNCU SAYISI 7 OLMALIDIR.OYUNCU DEĞİŞİKLİĞİ 5 OYUNCU OLABİLİR
  2 ) İLİMİZ U-16, U-17 MÜSABAKALARI 2 X 40 DAKİKA OYNANACAKTIR.OYUNCU SAYISI 11 ,YEDEK OYUNCU SAYISI 7 OLMALIDIR.OYUNCU DEĞİŞİKLİĞİ 5 OYUNCU OLABİLİR.
  3 ) AKADEMİ LİGLERİ VE KADIN 1.LİG,2,LİG,3.LİG MÜSABAKALARINDA GÖREV ALAN HAKEM ve 4.HAKEMLERİN ATAMA YAPILDIKTAN SONRA İLK İŞ OLARAK ramazanyilmaz@tff.org VEYA beyhansatiroğlu@tff.org adreslerine mail atarak FYS şifreleri almaları gerekmektedir.
  4 ) AKADEMİ LİGLERİNDE GÖREV ALACAK HAKEMLERİN MÜSABAKALARA ÇIKMADAN ÖNCE TAKIMLARIN; KULÜP YÖNETİCİ, TEKNİK DİREKTÖR VE ANTRÖNERLERİNİN SAHA GİRİŞ KARTLARINI DİKKATLE İNCELEMESİ; GÖREVLİ OLMAYAN KİŞİLERİN SAHA DIŞINA ALINMASI; BİR PROBLEM YAŞANMASI DURUMUNDA RAPOR GİRİŞLERİNDE OLAYLAR BÖLÜMÜNE EKLENMESİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.
  5 ) FYS Şifresi için ADI SOYADI, LİSANS NO, İLİ, CEP TELEFONU VE MAİL ADRESLERİNİN bilgileriyle beyhansatiroglu@tff.org adresinden alabilirler.
  6 ) AKADEMİ LİGİ MÜSABAKALARI SONRASI FYS'den RAPOR GİRİŞLERİ YAPILACAKTIR.DAHA SONRA RAPOR,ESAME LİSTELERİ ve OYUNCU DEĞİŞİKLİK KARTLARI SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ERENLER ATATÜRK STADI AMATÖR SPOR EVİ YENİMAHALLE 2030 SK.NO:4/A ERENLER/SAKARYA adresine gönderilecektir
  7 ) Akademi ligleri Müsabakalarında yedek kulübesinde oturmaları kaydıyla sahaya en fazla 7 yedek futbolcu, bir teknik sorumlu (yaş grubu teknik sorumlusu), bir antrenör, kaleci antrenörü, bir doktor ve bir masör veya fizyoterapist sahaya girebilirler. Saha kenarında oturmalarına müsaade edilenler, görevleri dışında hiçbir olaya sözlü veya fiili olarak müdahale edemezler.
  8 ) VETERANLAR LİGİ MÜSABAKALARI 2X35 DK'dır. OYUNCU DEĞİŞİKLİĞİ SAYISI 6'dır.EREĞLİ GURUBU MAÇLARI Raporları için 0531 2518688 BÜLENT ERDEMİR Bey ile irtibata geçileçektir. ZONGULDAK GURUBU MAÇLARI Raporları için 0534 9561141 FÜSUN Hanım ile irtibata geçilecektir
  9) AKADEMİ LİGLERİNDE U14 MÜSABAKALARINDA OYUN SÜRESİ 2X35 DAK, U-15 –U-16 VE U-17 MÜSABAKALARI 2X40 , U-19 2X45 DAKİKADIR.
   

Zonguldak İl Hakem Kurulu Resmi İnternet Sitesi  - Tasarım ve Hosting www.zonguldak.net